Сторінка 1 з 1

Обговорення проекту герба (23)

ПовідомленняДодано: 18 вересня 2019, 22:43
realdozor
Вітаю! Виставляю на обговорення особовий герб діда.
Власно кажучи, ескіз попередньо прийнято, втім є два варіанта: з черкескою (у даному випадку - слобідського полку 18-го ст.) та з голим торсом.
На мій погляд, останній виглядає яскравіше.

P.S. Логіка фігур у гербі була наступною. Прізвище Шовкопляс, який носив козак-предок армігера, наділяє його носія неабиякими ораторськими здібностями, хоча іноді наш вояка може щось прикрасити чи додати від себе (ну, ви розумієте, про що я). Шукаючи аналог такого красномовного військового в середньовічній Європі, розробники згадали про... правильно - барона Мюнхгаузена :D та його дивовижний подвиг, коли герой приборкав носорога, накинувши йому на очі шовкову хустку. Оскільки сюжет у нас модерновий, то й носоріг, звісно ж, дюреровський - у броні. Армігер служив у танкових військах (стрічки - від справжніх нагород: двох орденів Червоної Зірки та третій - Вітчизняної війни), то ж воно доречно. Сумка - натяк на Суми, а крила - на с. Яструбене - малу Батьківщину власника герба. Щодо картушу та фігур на ньому - все зрозуміло, начебто...

Заздалегідь вдячний за критику, зауваження та підказки!

герб-2.jpg
Шовкопляс оголений
герб-2.jpg (45.72 Кб) Переглянуто 3721 разів
герб-1.jpg
Шовкопляс у черкесці
герб-1.jpg (46.11 Кб) Переглянуто 3721 разів

Re: Обговорення проекту герба (23)

ПовідомленняДодано: 20 вересня 2019, 20:43
ABG
У ФБ були дискусії серед реконструкторів про недоцільність давати зображення напівголих козаків, бо так виглядали лише голодранці. Мабуть певний сенс у цьому є, тому варіант у черкесці виглядає краще.

Re: Обговорення проекту герба (23)

ПовідомленняДодано: 08 грудня 2019, 22:05
Krutyvus
Чудовий герб у черкесці.

Re: Обговорення проекту герба (23)

ПовідомленняДодано: 16 грудня 2019, 09:09
TheDarkMax2
ABG написав:У ФБ були дискусії серед реконструкторів про недоцільність давати зображення напівголих козаків, бо так виглядали лише голодранці.
Сірома ж :-) Хоча, в такому голому стилі можу пригадати лише петрівський герб Донського війська. Він дійсно містив елемент приниження, тому нині серед донців не популярний - повернулися до оленя.