Обговорення проекту герба (23)

Герби, печатки та прапори окремих осіб і родів

Обговорення проекту герба (23)

Повідомлення realdozor » 18 вересня 2019, 22:43

Вітаю! Виставляю на обговорення особовий герб діда.
Власно кажучи, ескіз попередньо прийнято, втім є два варіанта: з черкескою (у даному випадку - слобідського полку 18-го ст.) та з голим торсом.
На мій погляд, останній виглядає яскравіше.

P.S. Логіка фігур у гербі була наступною. Прізвище Шовкопляс, який носив козак-предок армігера, наділяє його носія неабиякими ораторськими здібностями, хоча іноді наш вояка може щось прикрасити чи додати від себе (ну, ви розумієте, про що я). Шукаючи аналог такого красномовного військового в середньовічній Європі, розробники згадали про... правильно - барона Мюнхгаузена :D та його дивовижний подвиг, коли герой приборкав носорога, накинувши йому на очі шовкову хустку. Оскільки сюжет у нас модерновий, то й носоріг, звісно ж, дюреровський - у броні. Армігер служив у танкових військах (стрічки - від справжніх нагород: двох орденів Червоної Зірки та третій - Вітчизняної війни), то ж воно доречно. Сумка - натяк на Суми, а крила - на с. Яструбене - малу Батьківщину власника герба. Щодо картушу та фігур на ньому - все зрозуміло, начебто...

Заздалегідь вдячний за критику, зауваження та підказки!

герб-2.jpg
Шовкопляс оголений
герб-2.jpg (45.72 Кб) Переглянуто 9737 разів
герб-1.jpg
Шовкопляс у черкесці
герб-1.jpg (46.11 Кб) Переглянуто 9737 разів
Аватар користувача
realdozor
 
Повідомлення: 39
З нами з: 03 лютого 2019, 16:26
Звідки: Львів

Re: Обговорення проекту герба (23)

Повідомлення ABG » 20 вересня 2019, 20:43

У ФБ були дискусії серед реконструкторів про недоцільність давати зображення напівголих козаків, бо так виглядали лише голодранці. Мабуть певний сенс у цьому є, тому варіант у черкесці виглядає краще.
Аватар користувача
ABG
Site Admin
 
Повідомлення: 12721
З нами з: 18 грудня 2009, 21:34
Звідки: Львів

Re: Обговорення проекту герба (23)

Повідомлення Krutyvus » 08 грудня 2019, 22:05

Чудовий герб у черкесці.
Робота займає час відведений на неї.
Аватар користувача
Krutyvus
 
Повідомлення: 811
З нами з: 19 грудня 2009, 19:18

Re: Обговорення проекту герба (23)

Повідомлення TheDarkMax2 » 16 грудня 2019, 09:09

ABG написав:У ФБ були дискусії серед реконструкторів про недоцільність давати зображення напівголих козаків, бо так виглядали лише голодранці.
Сірома ж :-) Хоча, в такому голому стилі можу пригадати лише петрівський герб Донського війська. Він дійсно містив елемент приниження, тому нині серед донців не популярний - повернулися до оленя.
Tej wojny nikt za nas nie wygra! ©

З моїх снів утичеш над ранок, терпка як аґрус, солодка як біз.
Хочу снить чорні локи сплута́ні, фіалкові очі мокрі від сліз.
Аватар користувача
TheDarkMax2
 
Повідомлення: 1134
З нами з: 30 квітня 2014, 01:26
Звідки: Україна, Харків


Повернутись в Особові й родові символи

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей