Сторінка 1 з 1

Герби та прапори навчальних закладів

ПовідомленняДодано: 21 грудня 2009, 10:33
ABG
Оскільки серед прийнятих досі символів навчальних закладів переважно вживаються не герби, а лого чи емблеми (які іноді називають у рішеннях "гербами"), тому, щоб не розпорошувати тему, всю інформацію наразі подаємо в розділі "Емблеми навчальних закладів".
Якщо будуть пропозиції, то можемо частину тем перенести сюди, або обговорювати тут лише конкретні герби та прапори.

Re: Герби та прапори навчальних закладів

ПовідомленняДодано: 21 грудня 2009, 14:20
Mykola Chmyr
Так, це було б чудово - відразу буде видно, де дійсно герби, а де - лише емблеми.
А можна зробити одну тему "Символи навчальних закладів", а в ній вже дати підрозділи "Герби та прапори", "Емблеми та прапори", "Регалії керівників" (ланцюги всякі, штандарти), "Нагрудні знаки про закінчення", "Інші нагрудні знаки та значки, повязані з навчальними закладами" (наприклад, значки з гербами, ювілейні знаки тощо).

Re: Герби та прапори навчальних закладів

ПовідомленняДодано: 21 грудня 2009, 17:48
ABG
Mykola Chmyr написав: А можна зробити одну тему "Символи навчальних закладів", а в ній вже дати підрозділи "Герби та прапори", "Емблеми та прапори", "Регалії керівників" (ланцюги всякі, штандарти), "Нагрудні знаки про закінчення", "Інші нагрудні знаки та значки, повязані з навчальними закладами" (наприклад, значки з гербами, ювілейні знаки тощо).

Наразі залишимо як є. Якщо теми будуть розвиватися, то без проблем перенесемо чи об'єднаємо. А тут я дав це повідомлення, щоб інформацію про навчальні заклади і з "правильними" гербами шукали в розділі "Емблематика".

Re: Герби та прапори навчальних закладів

ПовідомленняДодано: 28 березня 2013, 13:02
getman
Мої вітання шановному товариству. Звертаюсь за допомогою в отриманні інформації, щодо створення "штандартів". Маю завдання створити "штандарти" навчального закладу та його філій з уже затвердженими лого та прапорами. Якою смисловою візуалізацією повинен наповнюватись штандарт, які закони геральдики тут застосовуються. Нишпорячи в мережах інтернету знаходила безліч всього. У мене тепер склалося таке враження, - закони геральдики взагалі існують, але вони з легкістю ігноруються. Чи могли би ви дати мені відповідь безпосередньо на форумі, або дати мені "посилання" на якусь іншу сторінку, чи є чітко прописані рамки створення "штандарта". Щиро вдячна.

Re: Герби та прапори навчальних закладів

ПовідомленняДодано: 28 березня 2013, 13:38
ABG
getman написав:Звертаюсь за допомогою в отриманні інформації, щодо створення "штандартів". Маю завдання створити "штандарти" навчального закладу та його філій з уже затвердженими лого та прапорами. Якою смисловою візуалізацією повинен наповнюватись штандарт, які закони геральдики тут застосовуються.

Не зовсім зрозуміло що Ви маєте на увазі під поняттям "штандарт". Яка функція цього символу, якщо вже є лого та прапори?
Прапорами, знаменами, штандартами займається вексилологія, тому тут геральдичні норми чи правила не застосовуються.

Re: Герби та прапори навчальних закладів

ПовідомленняДодано: 12 лютого 2014, 17:39
Mykola Chmyr
Повідомлення щодо герба Ужгородського університету переніс сюди:
viewtopic.php?f=38&t=439